ספוטים לד לגבס

שנת 2015 הביאה עימה עידן חדש של תאורת לד. נראה כי נוריות קפצו מתוך ימי הביניים והגיעו לעיצובים מודרניים משוכללים באמצעות הצעת תכונות תאורה נשלטת ומערכות תאורה הקשורות לאוטומציה בבית, שכן הן יכולות לשנות את הגוון תאורה, בתגובה לפקודות מטלפון חכם.

נוריות אלו מייצרות אור יפה באמת שאינו מתנדנד, ובין היתר מתפקד היטב לקריאת ספר. כלומר, ספוטים לגבס הם מכשירים עמידים, ובואו לא נשכח את העובדה לפיה אורות נטולי כספית אלו עמידים יותר באופן משמעותי בהשוואה לנורות רגילות.

יתרונות אורות שקועים

כפי שניתן לדמיין, אורות שקועים מותקנים דרך מחסום האוויר של התקרה העליונה בבית, ונחשבות לתאורה אהובה המאפשרת ביצועים מרובים. הבשורה הגדולה היא כי חלק מנורות הלד החדשות מציפות את השוק לאחרונה ומפחיתות באופן משמעותי את איבוד החום עקב דליפת אוויר.

אורות אלו מאפשרות התקנת תאורה שקועה בפרופיל ספוטים לד לגבס, הפועלים על אנרגיה נמוכה ומרגשת המפחיתה באופן משמעותי את מחיר התקנת האורות האחרים.


התקנה פשוטה

יש לציין שנוריות באיכות טובה מורכבות בדרך כלל מגופי קירור אלומיניום, ומסיבה טובה: החום צריך להתפוגג. אורות חדשים אלו מפחיתים באופן משמעותי את הצורך בתיבה גדולה של מערכת מחסום אוויר ופרויקטים של בנייה דרך עליית הגג, המפריעים לשכבה האחידה של בידוד רציף.

ספוטים לד לגבס מסוגלים לסייע בבנייה חדשה, היות ומודלים רבים מותקנים ישירות על קירות גבס המחוברים לאות תיבת מתח נמוכה. כל כך פשוט!

תאורה איכותית

מה שבאמת מרגש הוא שאורות אלו מציעים את ההזדמנות להפחית בקלות תשעים אחוזים מדליפת האוויר המתרחשת באמצעות אורות שקועים קיימים, פשוט באמצעות התקנת ספוטים לד לגבס מסוגים חדשים של נוריות. מוצרי לד נראים כמו הפתרון המחודש לעיצוב התאורה בבית.

עמידות לטווח הארוך

נורות לד ניתנות להתקנה גם בחוץ, ומוגנות מפני פגעי מזג האוויר ונזקים המתרחשים על ידי חיות המחמד. איכותן עדיין הולכת ומתחזקת, ובשנים הבאות יתוכנן הגל הבא של הנוריות, שיתבטא במחירים המאפשרים חיסכון כסף משמעותי, לצד המחויבות לאיכות ועמידות.