מתקין גופי תאורה

גופי תאורה משדרגים כל חלל והם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית או העסק. על כן, אנו משקיעים זמן ומחשבה בבחירת גופי התאורה, על מנת שהם יהיו גם אסתטיים וגם פונקציונאליים. בד בבד, עלינו לדאוג כי גופי התאורה יותקנו על ידי מתקין גופי תאורה. רק כך נוכל להיות בטוחים כי גופי התאורה הותקנו כהלכה ובבטחה ונוכל ליהנות מהם שנים ארוכות.

מדוע חשוב לפנות אל מתקין גופי תאורה?

התקנת גופי תאורה בצורה טובה ובטוחה מחייבת יד מקצועית של מתקין גופי תאורה. מדוע?  ראשית כל, כדי שההתקנה תהיה בטוחה, שהרי מדובר בחשמל וזהו עניין למקצוענים בלבד. בפרט אם מדובר בגופי תאורה מורכבים הדורשים ידע ומיומנות בהרכבתם. שנית, ישנו העניין האסתטי – על ההתקנה להיות מדויקת ובמיקום נכון בחלל, על מנת שגוף התאורה יהיה יציב ונוכל ליהנות מיופיו באופן מלא.

יתרה מזאת, היה וישנה בעיה כלשהי בתאורה שרכשנו, מתקין גופי תאורה יבחין בה בעת ההתקנה ויפנה את תשומת ליבנו על מנת שנוכל לקבל מוצר חדש. לעיתים, המתקין עצמו יוכל לפנות לחברת התאורה ולדאוג לכך עבורנו.

מתקין גופי תאורה מקצועי – כיצד נדע?

לאחר שהבנו את חשיבותו של מתקין גופי תאורה, כיצד נדע לזהות מתקין טוב ומקצועי?

·         חשמלאי מוסמך: מתקין גופי תאורה צריך להיות חשמלאי מוסמך, בעל ידע וניסיון. בדקו זאת לפני תחילת העבודה וודאו כי למתקין הידע הטכני הנדרש, כלי העבודה המתאימים וכיו"ב.

·         אבחון מקצועי: מתקין גופי תאורה מקצועי יבחן את נקודות החשמל בחלל ויוודא כי הן מתאימות לגוף התאורה שבחר הלקוח. במידה שלא, יציע המתקין לקדוח נקודת חשמל חדשה או להחליף את המיקום של גוף התאורה בחדר.

·         ייעוץ ללקוח: רכשנו מספר גופי תאורה? אנחנו מתלבטים היכן למקם אותם בחדרים השונים? מתקין גופי תאורה יוכל לייעץ לנו מניסיונו המקצועי, איזה סוג תאורה מתאים לאיזה חלל, הן מבחינת הפונקציונאליות שלו והן מבחינת הבטיחות. למשל, איזו תאורה תתאים יותר לסלון ואיזו תתאים יותר לחדר העבודה.

·         שירות מלא: מתקין גופי תאורה טוב ומקצועי, מלווה את הלקוח גם לאחר ההתקנה, בכל בעיה או שאלה.