מנורות עמידה רטרו

מנורות עמידה רטרו

בחירת מנורות וגופי התאורה הפכו להיות חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב של הבית. התאורה מסייעת לנו להשלים את המראה העיצובי של החללים השונים בבית ולכן חשובה מאוד שכן היא גם יוצרת תחושות, אווירה ואף משפיעה על מצב רוחנו.

 תמונה של גוף תאורה רטרו


 בדיוק כמו שהעיצוב המודרני תפס את העין ונכנס לתהליך העיצוב בכל כך הרבה מובנים והיבטים, כך גם עיצוב בסגנון רטרו הפך להיות חלק בלתי נפרד מטרנדים עיצוביים שונים ויתרה מכך, רבים מאיתנו יעדיפו לשלב את החדש עם הישן מה שיעניק לחלל מראה ייחודי, יוקרתי ומעורר סקרנות. כמה יפה זה לשלב בסלון בו מערכת ישיבה המעוצבת מעור זמש למשל, רצפת שיש חלקה ומזנון לבן מודרני, מנורת עמידה רטרו שתעניק לחלל משמעות לגמרי אחרת עם דגש על עומק ויוקרה.

 

סוגים של מנורות עמידה רטרו

חשוב לזכור מחירי המנורות משתנים בהתאם לעוצמת האור ותהליך העיצוב של המנורה, לכן כדאי להגדיר תקציב מראש.

 

1.      מנורת רצפה חצובה רטרו זהב - כאן אנו מקבלים מנורה שעובדת בטכנולוגיה סופר מתקדמת מה שמאפשר לנו למעשה לחסוך באנרגיה ויחד עם זאת ליהנות מעיצוב של חצובת צילום, מה שמחזיר אותנו אחורה בזמן. ניתן למקמה ליד מערכת הישיבה, בסמוך למזנון או כרהיט מושלם העומד בפני עצמו.

2.      מנורת רצפה חבל קנבוס רטרו בגנון תעשייתי - מנורות אלו עשויות לרוב מברזל יצור ומתאימות בעיקר לחדר השינה. גם הן מאפשרות לנו לחסוך באנרגיה ומגיעות לרוב בצבעים תעשייתיים כמו שחור, אפור וחום. הן יוצרות אווירה אינטימית ומשתלבות נפלא עם מרקמים וצבעים עדינים.

3.      מנורת רטרו אירופאית משולבת בד - מנורות אלו הן יותר מנורות קישוט המתאימות לחללים שונים בבית למשל לקליניקה או חדר עבודה, אך בהחלט ניתן לשלבן גם בסלון או בחדר המשפחה. החומר מהן הן עשויות לרוב יהיה ברזל בשילוב של בד. הן מגיעות במקור מסין.

 

 

איפה רוכשים מנורות עמידה רטרו?

ראשית כל מומלץ לעשות סיור קצר ברחבי רשת באינטרנט, זאת בכדי שתוכלו לאתר בדיוק את המנורות אותן אתם מחפשים או לחלופין לקבל השראה. לאחר שתגלשו בכמה אתרים תוכלו להבין היכן בדיוק תרצו לבצע את הרכישה. ניתן לגשת לחנויות התאורה השונות הפזורות ברחבי הארץ או לחלופין ליהנות מיתרונותיה הרבים של רכישה דיגיטלית. במידה ובחרתם להזמין את המנורה דרך הרשת חשוב לבדוק את הגודל המדויק שלה, האם היא מגיעה עם אחריות, היכן היא מיוצרת, מאילו חומרי גלם היא מיוצרת ואיזה סוג מנורה מתאים לה, הרי המטרה לשלב גם יתרון של חיסכון באנרגיה.

 

זכרו, שילוב בין ישן לחדש יכול לעורר משמעויות אחרות לחלוטין בתהליך העיצוב של הבית. כל מה שצריך זה לעשות שימוש נכון בחומרי גלם, מרקמים, צבעים ועוצמות וכך להנות מהרמוניה מושלמת בין ישן לחדש.

 בחסות