מאווררי תיקרה מעוצבים

אם גם אתם החלטתם לעצב מחדש, את הבית או העסק שלכם או אם יש לכם פרגולה או מרפסת גן, בוודאי הגעתם לשלב, בו אתם נדרשים להחליט, איזו מערכת קירור תיהיה המועילה ביותר עבורכם, על מנת לקרר לכם את הימים והחודשים החמים שיגיעו. 

לנו בסוהו אייר, קיים מגוון גדול במיוחד של סוגי מאוורר תקרה מעוצב, אשר מעבר לאוויר הקריר שהם בוודאי יעניקו לכם, יוסיפו מימד מרשים נקי ויוקרתי לחלל בו אתם מתכננים למקם אותם.


תמונה של מאוורר תקרה עם מנורה : המאוורר תקרה של סוהו שקט במיוחד ללא פשרות בעיצוב מרשים

מאוורר תקרה שקט


מאוורר תקרה לפרגולה

מאוורר תקרה לפרגולה

מאוורר תקרה : מאוורר תקרה עם שלט אלחוטי להפעלה וכיבוי המאוורר

מאוורר תקרה עם שלט

  • בסיס גוף מאוורר חום
  •  Inches 50 להב פלסטיק דמוי עץ טבעי
  •   בורר 4 מהירויות תואם גויס
  •  W 20 אופציה תאורת לד
  •  אופציה שלט רחוק

מאווררי התיקרה המעוצבים, כמו גופי תאורה מעוצבים, מגיעים כיום במגוון צורות, צבעים ועיצובים מיוחדים של מאווררי תקרה, אשר יתממשקו בצורה מושלמת עם העיצוב הכולל והאווירה, אותה אתם רוצים להשיג. למאווררים אלו קיימים מספר יתרונות, על כל גוף קירור אחר.

אנרגיה ירוקה- תועלת שמפחיתה עלויות

מאווררי התיקרה המעוצבים שלנו, נהנים מצריכת חשמל נמוכה. דבר אשר מן הסתם ובאופן טבעי, יוזיל לכם עלויות בחשבון החשמל שלכם, בחודשים החמים של השנה. למאווררים המעוצבים שלנו, מנועים מדגם dc.

מדובר למעשה, במנועים השקטים והחסכוניים ביותר בעולם. שימוש במאוורר תיקרה מעוצב שכזה, יביא אתכם לחסוך מעל 40% בצריכת החשמל שלכם!

צריכים את המאווררים עבור עסק מסויים?

מעולה. מאווררי התיקרה שלנו, הם חלק בלתי נפרד, מהעיצוב הרחב של העסק שלכם. בין אם יש לכם בית קפה, מסעדה או משרד. שימוש במאוורר תיקרה, יוסיף לכם גוון עיצובי מרשים באיזור בו הוא תלוי. מעבר לכך, לא תצטרכו לריב עם השותפים שלכם על השלט של המזגן, שכן הקירור אותו מספק מאוורר התיקרה, הוא נעים ולא מקפיא. כזה שנותן תחושה ואווירה רגועה מצד אחד, ומונע מאיתנו להרגיש בדביקות ובאי הנוחות, אשר מזג האוויר החם יכול לגרום לנו, מצד שני.

בעידן הנוכחי, מאווררי התיקרה כבר מזמן לא נועדו רק בשביל לעשות רוח. כיום, עקב התפתחות התחום וההבנה כי אנו מחפשים את הערך המוסף, במוצרים אותם אנו מכניסים הביתה, הפכו המאווררים, גם לפריט עיצוב אשר תלוי מעל ראשינו, גורם לנו לאווירה טובה, ומוסיף לנו עיצוב חדשני ואסתטי.

לקטלוג מאווררי תקרה לחצו כאן