חנות תאורה בנמל תל אביב

ברוב הבתים, הסלון הוא מרכז הבית. לשם כולם מגיעים בסוף היום, שם אנחנו מארחים, שם יושבים כל המשפחה לקרוא או לצפות בטלוויזיה. בסופו של דבר, אם אתם כמו רוב האנשים בישראל, את רוב הזמן שאתם מעבירים בבית, אתם מבלים בסלון. משום כך, חשוב מאוד להשקיע בעיצוב החדר וביצירת אווירה שתתאים למגוון רחב של פעילויות. התאורה בסלון היא בעלת חשיבות גדולה ליצירת אותה אווירה נעימה ומזמינה. בחירת גופי תאורה נכונים יכולה להפוך את הסלון למקום חמים וכיפי לכל המשפחה.


על איזה חלל אנחנו מדברים?

עיצוב התאורה בסלון תלוי בראש ובראשונה בגודלו. אם הסלון הוא חדר סגור וקטן יחסית, מנורה יחידה במרכז החדר תספיק כדי להאיר את כולו ובחירת גוון מתאים תשפיע על האווירה כולה. נוסף לגוף תאורה גדול ניתן להוסיף מספר מנורות קטנות ועצמאיות שיוסיפו מוקדי תאורה נוספים, "לקישוט" כביכול. סלונים גדולים, במיוחד כאלו שמתחברים לחדרים אחרים, יועילו מהצבת מספר גופי תאורה שונים, קטנים יחסית, אבל לא ספוטים אלא כאלו שיצרו מוקדי תאורה ממוקדים. בעזרת אור ממוקד תוכלו ליצור מוקדי עניין בחדר.

מהם מוקדי עניין מוארים

כמו שתוכלו לשים לב בכל חנות תאורה בנמל תל אביב, כשמעצבים חדר בצורה נכונה באמצעות תאורה, החדר כאילו "מכוון" למקום מסוים. האפקט הזה נוצר באמצעות כיוון מוקדי התאורה כך שיובילו לאותה נקודה. המוקד יכול להיות הספה, הטלוויזיה, מרכז החדר, או אפילו להחליט שכל החדר הוא המרכז, ולהשתמש בגופי תאורה שמפזרים אור. מהבחינה הזו, חשוב להתחשב בכל אור טבעי שנכנס לחדר. שקלו להשתמש בוילונות כדי לשלוט טוב יותר באור בחדר, או שלבו את האור הטבעי עם התאורה שיצרתם.

בואו לראות את הבית שלכם באור שונה

אם לא בא לכם לחפש חנות תאורה בנמל תל אביב רק כדי למצוא רעיונות לעיצוב התאורה בסלון, פנו אלינו ונשמח לעזור לכם באופן אישי. נתאים עבורכם גופי תאורה, גווני אור ומיקומים של המנורות, וביחד ניצור עיצוב לסלון שיגרום לכם להסתכל על החדר באור שונה.