חנות תאורה בחולון

יותר ויותר בתים בישראל מתקדמים להשתמש בנורות לד (LED) במקום נורות הליבון או הנורות החסכוניות. אין מה לעשות, נורות הלד פשוט מעניקות פתרון טוב יותר. תפוקת האור שלהם לא נופלת מזו של הנורות המוכרות לנו, ולפעמים אף עולה עליהן, הן מחזיקות מעמד שנים רבות ומחירן יורד בהתמדה. עם זאת, הטכנולוגיה החדשה הזו עדיין לא מנוצלת במלואה, כיוון שאנשים עדיין לא מכירים בפוטנציאל המלא שלה. משום כך, ריכזנו עבורכם מספר טיפים ושאלות נפוצות אם אתם מתכוונים לעצב את הבית באמצעות לד.

אילו סוגי מנורות לד קיימות?

למעשה, לד הוא צורה מאוד גמישה של הפקת אור. משום כך, ומעצם העובדה שאלו נורות זעירות, ניתן לשלב אותן במגוון עיצובים. זה יכול להיות סליל לד, נורה יחידה או מקבץ של נורות קטנות. ישנן גם נורות שמעוצבות כמו נורת ליבון קלאסית, שמכילה למעשה מספר לדים קטנים ועצמתיים.

האם ניתן לשלב נורות לד עם גופי תאורה ישנים?

בוודאי, במיוחד לדים שמרוכזים בתוך מבנה דמוי נורת ליבון. אלו מוברגים בקלות לתוך כל גוף תאורה, צורכים פחות חשמל מנורה רגילה ומפיקים אור חזק יותר. אין כל חשש בשילוב נורות לד חדשות עם גופי תאורה ישנים.

מה צריכת החשמל של נורות לד לעומת נורות ליבון?

נורות לד נחשבות ליעילות וחסכוניות בהרבה מנורות ליבון, שיוצרות חום גדול ופולטות מעט אור.

מה זה סליל של לד?

אלו נורות לד קטנטנות ודקיקות שמורכבות על גבי סליל פלסטיק דק. ניתן להדביק את הסליל למשטחים רבים, וליצור תאורה סמויה ויפהפיה בכל הבית. הסלילים ניתנים לחיתוך לגודל מותאם אישית, ולרוב מגיעים עם שליטה על צבעי הנורות.


איפה אפשר לקנות נורות לד חכמות?

כל חנות תאורה בחולון מוכרת היום נורות לד, הן נהיו להיט בן לילה וקשה למצוא חנות שלא מוכרת אותן. נורות לד חכמות, הנשלטות באמצעות בלוטות', הן מעט נדירות יותר.

האם אתם מציעים נורות לד?

בוודאי. לא צריך לחפש חנות תאורה בחולון, אנחנו מציעים את כל סוגי הנורות וגופי התאורה במקום אחד!