חנות תאורה בחדרה

חנות תאורה בחדרה

אם כבר יש לכם גינה בבית, בטח ניסיתם להוציא ממנה את המיטב. קניתם פרחים במגוון צבעים, ושתלתם לצד הדשא המושקה היטב. כמה אדניות צבעוניות וכבדות ואולי אפילו נדנדה או עץ פרי גדול ויפה. אבל בסופו של דבר, הגינה תהיה מוארת בשעות הערב והלילה רק בעזרת ניאון גדול וחזק. תאורה זו אמנם "שוטפת" את הגינה באור, ויכולה לגרום לגינות קטנות להיראות מוארות כמו באור יום, אבל היא פוגעת בעיצוב הגינה שעליו עבדתם כל כך קשה. גם ככה תשבו בגינה בעיקר בערב לכוס קפה ועיתון, אז בואו ללמוד איך לעצב לה תאורה וגופי תאורה צמוודי תקרה.


סוף מעשה במחשבה תחילה

הדבר הראשון שצריכים לעשות, הוא ליצור תכנון. בדרך כלל אנחנו מחפשים איזו חנות תאורה בחדרה, נכנסים וקונים כמה מנורות בתקווה שכשנגיע הביתה, נדע מה לעשות איתן. חשבו מראש על המקומות בגינה שתרצו להדגיש – עצים, נדנדות או אפילו מקבץ פרחים. חשבו על סכמת צבעים נעימה שתרצו לראות. תוכלו אפילו להתגמש בנושא הזה באמצעות בחירת נורות לד בעלות צבעים רבים, אותם ניתן לשנות בלחיצת כפתור. חשבו האם ברצונכם ליצור תאורה עמומה יחסית, או תאורה שמדמה אור יום, או לפחות אור של דמדומים.

הכנסת גופי התאורה השונים לגינה

בשלב הראשון הניחו את המנורות הממוקדות. הסתירו אותן באמצעות סלעים, עציצים גדולים ואלמנטים נוספים שמשתלבים בטבעיות בגינה. הדגישו באמצעותן את האלמנטים המשמעותיים בגינה שלכם. לאחר מכן, השתמשו במנורות ממוקדות שייתלו על הבית, כדי לסמן שבילים ופינות ישיבה בגינה. אלו נורות הפולטות אור חזק שמתאים לקריאה או לישיבה עם חברים בנוחות. בנוסף, אנחנו ממליצים על רכישת נורת לחץ גבוה אחת. אלו נורות חזקות במיוחד, המותקנות מעל כל הגינה ונועדו לשטוף את הגינה באור למקרה הצורך.

תנו לנו לעצב עבורכם

בשביל למצוא את כל פתרונות התאורה שמתוארים כאן, לא צריך ללכת אל חנות תאורה בחדרה ולהתחיל לנחש. תוכלו לפנות אלינו, ואנחנו נעשה עבורכם את כל העבודה. החל מיצירת התכנון לגינה ועד התאמת גופי תאורה ואפילו יצירת סכמת צבעים מותאמת אישית. התקשרו אלינו היום לפרטים נוספים!

לקטלוג תאורה לחצו