חנות תאורה ראשון לציון

כשאנחנו חושבים על חידושים בתחום התאורה, אנחנו בדרך כלל חושבים על עיצוב שונה, צבעים מעניינים או שילוב של חומרי גלם מעניינים בעיצוב. אבל אלו רק גופי התאורה, הנורות עצמן, גם להן יש פוטנציאל גדול להשתנות ולהתחדש, ולפתוח בפנינו עולם חדש של עיצוב הבית בעזרת אור וגוונים רכים של צבע. אחד החידושים הגדולים והמשמעותיים ביותר שהגיעו לתחום בשנים האחרונות, היה כניסת נורות הלד (LED) לשוק הפרטי. עם ירידת המחירים ועליית איכות הנורות, אפשר למצוא פתרונות יצירתיים להארת הבית בקלות.


מהי נורת לד ומה ייחודה?

השם לד (או במקור LED) הוא למעשה ראשי תיבות של "דיודה פולטת אור" (Light Emitting Diode). הדיודה בנויה משני קצוות – אנודה וקתודה, וכשמעבירים חשמל דרכה, החלק המרכזי בה פולט אור בעוצמה גבוהה. גוון האור משתנה לפי עצמת הזרם שמועבר בדיודה, וכך ניתן ליצור כמעט כל צבע קיים בקלות ובאופן מיידי. נורות לד הן זולות מאוד ובעלות עמידות גבוהה בהרבה בהשוואה לנורות ליבון ואפילו לעומת נורות חסכוניות. אם אתם מחפשים חנות תאורה בראשון לציון, חפשו אחת שמציעה נורות לד במגוון עיצובים.

מה אפשר לעשות עם מנורות לד?

מנורת לד היא למעשה מספר דיודות שקובצו יחד בתוך מבנה פלסטיק שנועד לחקות את מראה הנורה הקלאסית. השילוב של מספר דיודות מביא לתפוקת אור גבוהה מאוד, אותה ניתן לווסת. לד מאפשר לכם להאיר בעצמה גדולה חללים גדולים מאוד וגם לשלוט על גוון האור. למעשה, נורות חכמות מתחילות לצאת לשוק. הנורות החכמות נשלטות על ידי בלוטות' וניתן להדליק ולכבות אותן, וכמו כן לעמעם אותן ולהחליף את צבעיהן באמצעות הטלפון או המחשב. כך ניתן לשלוט על מספר נורות במקביל וליצור אווירה חדשה ברגע.

איפה אפשר להשיג נורות לד?

נורות הלד הפכו להיות יותר ויותר נפוצות, פשוט בגלל שהן פתרון חכם ויעיל יותר מכל נורה אחרת. נורות לד חכמות עוד לא נפוצות באותה מידה, אך ניתן למצוא אותן בחנויות המתמחות בגדג'טים. לא בכל חנות תאורה