חנות תאורה באר שבע 

סוגים שונים של גופי תאורה

לתאורה יש משמעות לא זניחה לגבי עיצוב הבית ולגבי האווירה השוררת בו. למעשה, ניתן ליצור אפקטים ואשליות לגבי החלל רק באמצעות שינוי קל בתאורה, בסוג שלה או במיקום שלה. קיימים אינספור סוגים של גופי תאורה. למעשה, ניתן למצוא חנות תאורה באר שבע אשר תספק לכם סוגים שונים ומגוונים של גופי תאורה. מאמר זה נועד לעשות מעט סדר בבלגן, ולהציג בקצרה את הסוגים השונים.

נורות ליבון

נורות ליבון הן, ככל הנראה, הסוג הנפוץ ביותר של נורות, בנוסף להיותו הסוג הזול ביותר (כל נורה עולה שקלים בודדים בלבד). אין חנות תאורה באר שבע אשר אינה מוכרת מגוון נורות כאלה בעיצובים שונים. עם זאת, חשוב לדעת כי מדובר בסוג נורות בזבזני יחסית מבחינת צריכת החשמל. כמו כן, אורך החיים של הנורות מסוג זה הינו קצר באופן יחסי. את הנורות הללו ניתן להציב בכל אחד מחדרי הבית, והן מעניקות אווירה חמימה ונעימה ומעבירות היטב את האור שהן מפיקות אל החלל.

נורות הלוגן

נורות הלוגן מהוות שדרוג של נורות הליבון, והן עשויות זכוכית קוורץ אשר אליה מוחדר גז הלוגן. התוצאה היא נורות קטנות יחסית, ולכן ניתן לעצב אותן במגוון צורות. עם זאת, ככל שנורת ההלוגן מתוחכמת יותר, כך מחירה גבוה יותר- מחירן של הנורות המפותחות יחסית יכול להגיע ל-150 ₪ בערך. נורות אלה פחות בזבזניות ביחס לנורות הליבון, ואורך החיים שלהן ממושך יותר.

נורות פלורסנט

נורות הפלורסנט יוצרות תאורה פונקציונלית בעלת אופי קר. הפקת האור מתבצעת באמצעות גזים שלא ניתן לראות בעין אנושית, בשילוב עם אבקה שמעניקה לתהליך את הצבע האופייני. צריכת החשמל של נורות מסוג זה הינה נמוכה במיוחד, ואורך החיים שלהן ממושך עד מאוד.

עם זאת, בשל האופי הקר שלהן, על פי רוב לא עושים בהן שימוש בבתים, אלא בעיקר במשרדים או במקומות מסויימים בבית (למשל, ליד המראה או במשטחי העבודה שבמטבח). ניתן לשלב מנורות פלורסנט בעיקר בבתים המתאפיינים בעיצוב מודרני, אשר כולל קווים נקיים וקרירים יחסית.

לקטלוג תאורה לחצו