חנות תאורה אשדוד

חנות תאורה אשדוד

לרכוש גופי תאורה מושלמים עבור הבית שלכם

התאורה מהווה חלק מאוד חשוב מן העיצוב הכולל של הבית, גם אם אנחנו לא מודעים לכך בחיי היום יום שלנו. למעשה, באמצעות שינוי התאורה, ניתן לשנות את מראה הבית כולו. לכן, גם אם נכון לכרגע אין לכם כסף לשיפוץ יסודי, תוכלו לשנות כליל את הבית ואת האווירה השוררת בו רק באמצעות ההשקעה המינימלית הכרוכה בהחלפה של חלק מגופי התאורה או כולם. חנות תאורה אשדוד תוכל לספק לכם שלל גופי תאורה שיוכלו להתאים לבתים שונים ולטווחי מחירים שונים.

עם זאת, רצוי להגיע אל חנות תאורה אשדוד כאשר כבר יש לכם מושג ראשוני לגבי סוג התאורה המתאים ביותר אל הצרכים שלכם ואל הבית שלכם. כיצד נוכל לדעת מהו סוג התאורה המתאים ביותר?

התאמת התאורה אל סגנון הבית

חשוב מאוד להתאים את סוג התאורה הנבחרת על העיצוב הכללי של הבית. יש להתחשב בסגנון- למשל, לבית המעוצב בסגנון כפרי ועתיק תתאים תאורה רכה וחמימה, המופצת מגופי תאורה בעלי מראה קלאסי ודקורטיבי. את עוצמת התאורה כדאי להתאים אל צבעם של הרהיטים- אם מרבית הרהיטים בבית הינם כהים, כדאי לבחור בסוגי תאורה חזקים יותר; לעומת זאת, אם מרבית הרהיטים הינם בגוונים בהירים, גם תאורה חלשה יותר עשויה להספיק.

יש לציין כי רצוי להתאים את סוג התאורה אל כל חדר. בחדר הילדים, למשל, מומלץ להציב גוף תאורה מרכזי אשר מפיץ אור אל החדר. בחדר השינה, לעומת זאת, תתאים גם תאורה חלקית, בנוסף למנורות קריאה הממוקמות משני צידי המיטה. בנוסף, לא כדאי להציב את גופי התאורה ליד חלונות.

התאמת גוף התאורה אל האווירה הרצויה

כפי שנאמר, שינוי גוף התאורה עשוי לשנות את האווירה השוררת בחדר. כך, למשל, ניתן לבחור בגופי תאורה לאמבטיה בעלי גוונים רכים ליצירת אווירה חמימה יותר, ובגופי תאורה בעלי גוונים לבנים לשם אווירה קרירה יותר המאפיינת מקום עבודה, משרד או פינת למידה. בהחלט ניתן להציב בכל חדר מספר גופי תאורה, ובכך לספק אפשרות לשנות את האווירה על פי הצורך.

לקטלוג תאורה לחצו