איך לבחור את גודל הג'קוזי הרצוי?
איך לבחור את גודל הג'קוזי הרצוי?
ברצוננו לרכוש ג'קוזי ביתי, האפשרויות הן רבות ומגוונות וכיום קיימים בשוק מערכות ג'קוזי במגוון דגמים וגדלים מהם נוכל לבחור. על מנת שנוכל להבין איזה גודל ג'קוזי ברצוננו לבחור רצוי להבין מספר דברים. מהו ג'קוזי? ג'קוזי הוא בעצם סוג של אמבט משוכלל המכיל מים חמים ומבעבעים. הבעבוע במים נוצר כתוצאה מזרמי האוויר המוזרמים לתוך הג'קוזי. לג'קוזי סגולות רפואיות העוזרות להירגע, להפיג מתחים, לשחרר את השרירים ואף להקל על תסמינים רפואיים כגון דלקות פרקים. אילו סוגי ג'קוזי קיימים? כיום, קיימים מתקני ג'קוזי בגדלים קטנים המותאמים לרוב לחדרי האמבטיה או מתקני ג'קוזי גדולים היכולים להתאים גם לחצר או לחלל גדול ומקורה. איך נבחר את גודל הג'קוזי המתאים לנו? גודל החלל המיועד- לפני רכישת הג'קוזי כדאי להבין את מאפייני וגודל החלל בו נציב אותו. במידה ומדובר בחלל קטן כדוגמת חדר אמבטיה ניתן עדיפות לג'קוזי קטן, כך נוכל להנות ממתקן ספא בפנק בחלל ועדיין לשמור עליו מרווח ונוח. במידה ונרצה להציב את הג'קוזי בחלל גדול כדוגמת מרפסת או חצר נוכל לבחור בג'קוזי גדול בעל עצמה חזקה ומפנקת יותר ושיכול גם להתאים לאירוח. התאמת הג'קוזי לקהל היעד- בבואנו לרכוש ג'קוזי חדש, חשוב שנבין למי הוא מיועד? במידה והג'קוזי מיועד לשימוש פרטי של אדם אחד או שניים נוכל לבחור בג'קוזי קטן. ג'קוזי כזה יכול להיות בצורה של אמבט סטנדרטי או ג'קוזי פינתי שיוצב בפינת החדר. במידה ואנחנו מייעדים את הג'קוזי לאירוח או לשימוש של מספר אנשים במקביל, נעדיף לבחור בג'קוזי גדול יותר. ג'קוזי כזה יוצב לרוב במרכז החלל, בחדר המיועד לכך, במרפסת וקיים אף ג'קוזי חיצוני שיוצב בחצר. התכיפות בשימוש- גורם נוסף שכדאי לקחת בחשבון בעת רכישת הג'קוזי הוא התכיפות בו נשתמש בו. יש לקחת בחשבון בכל פעם בו נרצה להשתמש בג'קוזי נצטרך גם למלא אותו במים, דבר שלוקח זמן ומבזבז מים. לעתים נבחר בג'קוזי קטן גם במקרה שיש לנו מקום לג'קוזי גדול יותר על מנת שנוכל לנצל את הרכישה בצורה מקסימלית.
סאונה ביתית
סאונה ביתית
כל מה שצריך לדעת על גריל גז לגינה לפני הקנייה
כל מה שצריך לדעת על גריל גז לגינה לפני הקנייה
גריל גז היא האופציה הנוחה ביותר להכין מנגל בגינה הפרטית שלכם ואפילו במרפסת. לגרילי הגז מספר יתרונות שיהפכו את חווית המנגל שלכם לקלה ונעימה. הוא קל לתפעול, אין צורך להתעסק עם פחמים מלכלכים והוא מייצר פחות עשן. מה זה בכלל גריל גז? גריל גז הוא בעצם מנגל רגיל שעובד עם מבערים המותקנים בתחתיתו העובדים על גז, המחליפים את הפחמים המסורתיים. איך נבחר את הגריל המתאים לנו ביותר? גודל הגריל- גודל הגריל משפיע על גודל הרשת ותפוקת החום שהוא מייצר. במידה ואתם מתכוונים להשתמש בגריל לאירוח מומלץ לבחור בגריל גז גדול בעל רשת גדולה ובעל תפוקת חום גבוהה. במידה ואתם קונים גריל לשימוש אישי, ניתן לבחור בגריל קטן יותר. התקציב- מחיר הגריל מושפע מגודלו והפונקציות הקיימות בו. לאחר שהבנו את גודל הגריל הרצוי נוכל להתאים את כמות הפונקציות לתקציב הקיים. מיקום הגריל- במידה וקיים אזור מיועד לגריל בגינה או במרפסת מומלץ לבחור בגריל קבוע, אך אם ברצוננו לנייד את הגריל לאזורים שונים בגינה רצוי לבחור בגריל נייד. בכל מקרה חשוב לשמור על הגריל במקום מקורה על מנת להגן עליו מפני שמש וגשם. טיפים לרכישת גריל גז בקניית גריל גז ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון, על מנת לבחור בגריל שיענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלנו. סוג המבער- בשוק קיימים מבחר מבערים מסוגים שונים. מבער נירוסטה נחשב לאיכותי ביותר ונשאר תקין לאורך זמן. מבער ייצוק מספק אש עצמה גבוהה, אך מחליד מהר יותר. מבער פח מספקים אש בעצמה נמוכה ומתקלקלים מהר יחסית. פיזור חום אחיד- דבר המשפיע על איכות הצלייה של הבשר. חשוב שהפיזור יהיה אחיד ויכסה את כל שטח הצלייה, דבר שיושפע ממספר המבערים בגריל וכן מכיסוי נכון של הגריל. החומר ממנו עשוי הגריל – גריל העשוי מחומר איכותי כדוגמת אלומיניום יאריך ימים וישפר את טעם הבשר. גריל העשוי מחומר איכותי פחות כדוגמת פח יחליד מהר יותר, טעם הבשר ייפגם והוא יצרוך יותר אנרגיה. להשיג ברשת גריל הגז די אנ אס
רכישת ג'קוזי מיצרן מקומי לעומת רכישת ג'קוזי המיובא מחו"ל
רכישת ג'קוזי מיצרן מקומי לעומת רכישת ג'קוזי המיובא מחו"ל
מערכות הג'קוזי הנמכרות כיום בישראל מיוצרות לרוב בארבעה מוקדים עיקריים: ישראל, סין, קנדה וארצות הברית. מה עדיף? בארצות הברית ובקנדה קיימת מסורת של שנים ארוכות בשימוש בג'קוזי, לעומתן לישראל ולסין נכנס השימוש בג'קוזי בתקופה מאוחרת יותר. החברות הקנדיות נחשבות לחלוצות בתחום של פיתוח ופטנטים למערכות ספא וג'קוזי בייתי. היותם של חברות אלו וותיקות בתחום הנשענות על מסורת של עשרות שנים, מגדילה את האמינות והאיכות של המוצרים אותם הן מספקות. אך עם זאת, לעתים למותג מסוים יש השפעה על המחיר ולכן לא מומלץ לרכוש ג'קוזי קנדי בצורה עיוורת בגלל הסתמכות על המסורת. אם נעיין במפרט הג'קוזי בעת הרכישה בצורה מדוקדקת, נוכל למצוא מערכות המיוצרות בארץ או בסין שישמרו גם הן על סטנדרט גבוהה. הבדלים במחירים בעוד שלמערכות מארצות הברית או מקנדה לרוב יוצמד תג מחיר גבוהה יותר, למערכות המיוצרות בסין ואף בישראל לרוב יהיה מחיר נמוך יותר. אך עם זאת, אין לבחור את ייצרן הג'קוזי בהסתמך על המחיר בלבד. חשוב לקחת בחשבון את איכות המוצר דבר שיכול להשפיע על התחזוקה השוטפת לה השפעה ישירה על העלות, את האחריות והיקפה וכמובן את התוצאה שתספק לנו מערכת הג'קוזי שנרכוש. מה המפרט כולל? לעתים המפרט של יצרן ג'קוזי מחו"ל לא יהיה כלול במלואו בעת רכישת הג'קוזי בארץ, דבר שחשבו מאוד לשים אליו לב בעת הרכישה. בעת רכישת ג'קוזי מיצרן מקומי נוכל לרוב לדעת בצורה וודאית מה המפרט כולל, בעוד שבקניית ג'קוזי מיובא לעתים נאלץ להוסיף דברים למפרט המוצע דבר שיכול להשפיע על העלויות. חשוב מאוד לשים לב בעת רכישת ג'קוזי מיובא האם היבואן הוא המשווק הרשמי של מערכת הג'קוזי. בנוסף, חשוב שתהיה גישה ישירה מאתר היבואן לאתר היצרן בארץ המוצא על מנת שנוכל לראות התאמה מלאה בין הדגמים ובין המפרט שתקבלו בארץ ובחו"ל. לסיכום, לרכישה ג'קוזי מייצרן מקומי לעומת ייבואן מחו"ל ישנם יתרונות וחסרונות. אם נבין מבעוד מועד מה אנחנו מחפשים נוכל למצוא את המוצר שיתאים לנו בצורה הטובה ביותר.
ג'קוזי בפטיו בבית פרטי
ג'קוזי בפטיו בבית פרטי
החיים הטובים הם רקפת ספיר
פרסומת
החיים הטובים הם רקפת ספיר
במתחם העיצוב הום דיזיין בנתניה תוכלו למצוא חנות רהיטים בשם רפקת ספיר ברקפת ספיר תוכלו למצוא פריטים לחיים טוביםםםםם
את הפריט הזה ניתן לרכוש ברקפת ספיר במתחם הום דיזיין
את הפריט הזה ניתן לרכוש ברקפת ספיר במתחם הום דיזיין
חובה להתעדכן
חובה להתעדכן
מתחם העיצוב הום דיזיין בנתניה