חושבים על גופי תאורה לאמבטיה

תחום התאורה הוא תחום שצובר תאוצה. ההתפתחות כה מהירה עד שנורות שהיו בשימוש לפני מספר שנים והיו נחשבות מתקדמות וחסכניות, כבר תיכף יוצאות מההיצע שבחנויות ונותרות מאחור. ההתקדמות הגדולה וההתפתחות של הנורות מאפשרת לנו פתרונות תאורה נפלאים.

תאורת לד - גופי תאורה לאמבטיהגופי תאורה לאמבטיה

נורת הלד היא בשורה של ממש. באשר היא מציעה לנו תאורה עצמתית וטובה, ובצריכה חסכנית ביותר של חשמל. זו הסיבה שלפיה בבתים רבים וגם במוסדות מחליפים את הנורות הקיימות בנורות לד.

אמנם ההשקעה הראשונית ברכישת נורות הלד הינה משמעותית. אך ההפרש בחשבון החשמל הוא משמעותי. ולכן זה כדאי!

ובחדר האמבטיה?

לגבי תאורה בחדר האמבטיה יש צורך לחשוב ולתכנן לפי התנאים שיש בחדר זה. היות והחדר מתמלא בלחות ובאדים יש צורך לוודא שהשימוש בגופי התאורה ובנורות היא בטיחותית בסביבה זו. מומלץ להשתמש בגוף תאורה שמוצמד לתקרה. על הנורה להיות אטומה כדי למנוע חדירה של אדים ושל לחות שעשויים לפגוע בנורה.

תאורת קיר או תאורת תקרה

כאשר אתם באים לבחור תאורת אמבטיה תוכלו לבחור בין תאורה שנתלית על קיר לבין תאורה צמודת תקרה. בעניין זה תוכלו לבחור לפי מבנה האמבטיה ולפי המקום הפנוי בו מתאים לתלות את גופי תאורה לאמבטיה שלכם.

תאורת אמבטיה – מה זה עושה?

בחדר המגורים יודעים כולם ששווה וכדאי להשקיע בגופי תאורה מעוצבים ובתאורה עצמתית וטובה. אך גם בחדר האמבטיה, למרות שאת האורחים לא מכניסים לשם, נחמד לפנק בתאורה מעולה.

כי לאור יש כל כך הרבה לומר על האווירה ועל ההרגשה סביב. מה גם שהאור המושקע מזמין להיכנס פנימה ולהשקיע בחדר, בניקיון ובמראה כמו שצריך. אור עושה מצב רוח נעים וטוב.

פיזור אחיד

כדי להבטיח פיזור אחיד של התאורה מומלץ לאטום את המנורה בזכוכית חלבית. כך יתפזר האור בשווה בחדר סביב. וכמו בכל הבית כך גם בחדר האמבטיה. יש בכוחה של תאורה טובה להוסיף המון לאווירה שבחדר. ולהרגשה של הנמצאים בה. חשבו היטב והגיעו למסקנה. בתאורה שווה להשקיע! זו השקעה ניכרת ובולטת לעין. היא מוסיפה המון לבית.