מנורות תלייה

כל סגנון ואופי הבית יש לא מעט סוגים של מנורות תלייה אותם ניתן להתאים לסגנון ואופי הבית שלנו. כל זוג או משפחה העומדים לעבור לבית או דירה חדשים או לחלופין נמצאים בתהליך שיפוץ מסיבי, חושבים על כיוון עיצוב כללי שיצור את האמירה האחרונה בחללים השונים בבית שלנו. אז איזה סוגים של מנורות תלייה קיימים? * שנדלירים - בין מנורות התלייה הנפוצותת ביותר הן השנדלירים שמעניקים לכל סלון, פינת אוכל ואפילו מטבח אווירה ייחודית ויוקרתית.. עם הזמן אנו נחשפים לשנדילירים ברמה גימור גבוהה המאפשרים לנו לבחור בנורות הלד במקום נורות הליבון שכבר לא כל כך מתאימות לטכנולוגיה של היום. 

מה בתמונה ? מנורת תלייה לא קונבנציונלית

מנורת תלייה

* מנורות תלייה בסגנון מודרני - העיצוב המודרני ללא ספק כבש את ישראל ולכן בכדי להשלים את האווירה המודרנית הקלאסית, עלינו לבחור במנורות תלייה שהשתלבו בצורה מושלמת עם הקו העיצובי אותו בחרנו. מנורות תלייה המשלבות מתכת למשל בצבעים סולידיים כמו לבן או אפור בכל מיני צורות ווריאציות יכולות להשתלב באופן אופטימלי עם חלל בסגנון מודרני. * מנורות תלייה עשויות זכוכית שקופה - גם מנורות אלו נחשבות למעודנות מבחינה עיצובית ומתאימות להתקנה בחללים השונים בבית כמו בפינת האוכל, במטבח ואפילו במעברים בין מסדרונות. לזכוכית יש יכולת להשתלב כמעט עם כל סגנון עיצובי בשל הקווים הניטרליים שלה. בכדי לבחור את מנורות התלייה האופטימליות, עלינו להגדיר את השימוש הצפוי לנו בכל חלל וחלל. יש למשל חללים שמתאימים לישיבה משפחתית כמו הסלון בעוד יש מקומות שמתאימים אך ורק לאירוח. בנוסף, שווה לשלב כמה סוגי מנורות ולא להסתפק רק באור מרכזי אחד, כדי שנוכל לממש ולהביא את שאר הצרכים בבית לידי ביטוי. מנורות תלייה מגיעות בקשת רחבה של דגמים, צבעים, סוגים וחומרי גלם. 

מנורת תלייה למטבח בסגנון מודרני הייטקי


יש כל מיני עיצובים אותם ניתן לשלב בחלל ולהשיג מראה, סגנון ואווירה גם יחד. יש מנורות תלייה אשר מתאימות לתאורת הלד, מנורות תלייה מזכוכיץ, מפורצן, מגבס בכל מיני צורות. ניתן לשלב גם מנורות תלייה צבעוניות וכך להשיג אפקט אור בצבע מסוים. הדבר החשוב ביותרר  בכדי שנוכל לבחור את המנורות המתאימות לנו, הוא להגדיר את הקו העיצובי טרם הבחירה.