תאורה לחדרי תינוקות


מנורות קיר לחדרי תינוקות

מעצבים חדר תינוקות חדש בבית? אם כן, אחד הנושאים החשובים שעליכם לקחת בחשבון בעת העיצוב הינו התקנה של מנורות קיר לחדרי תינוקות. בחדרי תינוקות פעמים רבות מנורת התקרה העוצמתית אינה שימושית כל כך, בעיקר בחודשים הראשונים לחייו של התינוק. בתקופה זו הורים רבים מעדיפים שלא להשתמש בתאורה חזקה מידי, בייחוד בשעות הלילה או ברגעים בהם התינוק התעורר. לכן, בחדרים כאלו מנורות קיר רגועות יותר יכולות להיות הרבה יותר שימושיות והרבה יותר נוחות.


התאמה של הנורות לעיצוב החדר

אם אתם בדיוק מעצבים את החדר של התינוק החדש, זה הזמן לחפש גופי תאורה אשר ישתלבו עם העיצוב אותו אתם יוצרים. אם אינכם נעזרים במעצבת פנים לטובת עבודות העיצוב, צלמו את החדר או את סגנון העיצוב אליו אתם שואפים להגיע (מתוך קטלוג, גלריות אינטרנטיות וכדומה) וגשו עם הצילום אל חנות התאורה.

היועצים המומחים אשר מועסקים בחנות התאורה יוכלו לסייע לכם לבחור מנורות קיר אשר ישתלבו עם העיצוב של החדר בצורה הטובה ביותר ויעניקו לו מראה הרבה יותר מיוחד והרבה יותר מרשים, כיאה לתינוק שלכם.

נורות עם אפשרות עמעום

אם אתם רוכשים נורות קיר לחדרי תינוקות כדאי לכם לבחור נורות הכוללות אפשרות לעמעום של התאורה, כך שתוכלו לכוון את עצמת האור לפי הצרכים שלכם בצורה נוחה. בין אם זה בשעות שהתינוק ער ודרוש לו אור חזק יותר, ובין אם זה בשעות שאתם מרדימים אותו ומחפשים תאורה חלשה יחסית – מנורות עם מנגנון עמעום הן דבר שימושי מאוד בחדר של תינוק קטן.

התקנה מקצועית

עוד נושא חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון כאשר רוכשים מנורות קיר לחדרי תינוקות הינו ההתקנה. אם אתם רוכשים נורות המצריכות יצירה של חיבורי חשמל חדשים בקיר, חשוב מאוד להזמין חשמלאי מוסמך ומקצועי אשר יבצע את ההתקנות הללו על הצד הטוב ביותר.

בשל העובדה שמדובר בחדר של תינוק, שעתיד להפוך לחדר ילדים בעתיד, חשוב מאוד לשמור על הבטיחות בכל הנוגע לחשמל ולא למשוך חוטים משקעים מרוחקים, אלא לדאוג לכך שהתקנת המנורות תבוצע ללא חוטים גלויים ובצורה בטיחותית שלא תסכן את שלום התינוק או את שלום הילדים בחדר.