ופי תאורה צמודי תקרה השלמת תהליך עיצוב הבית לעולם לא יהיה מושלם ללא שילוב גופי תאורה המתאימים לקו העיצובי ולסגנון של החלל. בחירת גופי תאורה יוצרת הרמוניה בין הרהיטים השונים, הרצפה, התקרה, האווירה והסגנון. יש מבחר כל כך גדול ולעתים אנו נתקלים בגופי תאורה שהם יצירת אמנות של ממש ואפילו יכולים להתבלבל ואף לחשוב שמדובר בכלל בפסל. אחד מגופי התאורה האיכותיים, הפרקטיים והנפוצים לשימוש הן בבתים פרטיים, דירות, מלונות, ספאות, מסעדות ובתי קפה הם גופי תאורה צמודי תקרה. היופי שבגופי תאורה צמודי תקרה הוא שהם מאפשרים לשלב פתרונות תאורה נוספים אשר ישתלבו בהרמוניה אלו עם אלה.

מנורת תלייה לתקרה מעל פינת אוכל בשילוב עץ

גופי תאורה צמודי תקרה

גופי תאורה צמודי תקרה מתאימים לחללים קטנים יחסית או למקומות המאופיינים בתקרה נמוכה במיוחד, שכן התקנתם של גופי תאורה צמודי תקרה יוצרת אשליה של גובה ומרחב. בנוסף גופי תאורה צמודי תקרה נחשבים לסולידיים ופרקטיים מבחינה עיצובית ולכן הם אינם פוגעים בעיצוב הכללי של החלל או הבית. 
הם מכניסים הרבה אור ובעוצמה גבוהה ומאפשרים לשלוט על עוצמות האור בהתאם לסוג הנורה אותו אנו בוחרים. קיימים סוגים שונים של גופי תאורה צמודי תקרה החל מגופים עגולים, מרובעים, עמוקים, חלולים, מלבניים ובצורות שונות כמו קונכייה, פרמידה ועוד. 

גופי תאורה צמודי תקרה - יתרונות 

* ניקיון - היופי שבגופי תאורה מסוג זה הוא בהיותם נקיים ואינם מלווים בחוטים שיוצאים מכל מיני מקומות. הם פשוט מוצמדים לתקרה ונותנים תחושה מדהימה. 
* מגוון אדיר- יש כל כך הרבה סוגים של גופי תאורה צמודי תקרה שעשויים מחומרי גלם מגוונים ולכן קל מאוד לבחור גוף שיתאים לסגנון ולקו הכללי העיצובי של הבית. 
* פתרון מושלם לתקרות נמוכות - כאמור, השימוש בגופי תאורה צמודי תקרה מתאים לחללים עם תקרות נמוכות שכן הוא מספק תחושה של גובה. 
כאשר אנו בוחרים היכן למקם את גופי התאורה הצמודים לתקרה חשוב מאוד לשים דגש ולבחון האם המיקום שבחרנו מתאים לסוג אור חזק שכזה. ניתן לקחת השראה מקטלוג גופי תאורה צמודי תקרה המפורסם באתר ולהתייעץ עם יועצי תאורה, אדריכלים או מעצבים במטרה למקם את הגופים במקום המדויק להם.