מגוון פתרונות של גופי תאורה ומנורות לפינות אוכל

תאורה לפינת אוכל עגולה מעץ - התאורה של חברת סוהו ריהוט ותאורהתאורה לפינות אוכל

מנורה יוקרתית לפינת אוכל - המנורה בסגנון יוקרתי וממלכתי

מנורה לפינת אוכל

מנורות לפינת אוכל

פינת האוכל הינה אזור המאופיין בשימושים מגוונים המשתנים בהתאם לצורכי הבית והאנשים שגרים בו. יש פינות אוכל אותן אנו ממקמים ממש בתוך חלל המטבח מה שאוטומטית הופך את אותה פינה לשימושית ופופולארית על ידי כל בני הבית, ויש פינות אותן אנו בוחרים למקם באזור שבין הסלון למטבח, אלו לרוב מתאימות יותר לארוחות משפחתיות, בסופי שבוע וחגים. בכדי שנוכל למקסם את יתרונותיה הרבים הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה עיצובית של פינת האוכל אותה בחרנו, עלינו להתאים תאורה המשתלבת באופן מושלם עם השולחן, הכסאות והחלל כולו. אז איך נבחר את המנורה המושלמת לפינת האוכל? 

1. למה פינת האוכל משמשת אותנו ? - ובכן, כאמור יש פינות אוכל שמשמשות אך ורק לסעודות משפחתיות מצומצמות בסוף יום ארוך, אחרי שכולם סיימו את כל הסידורים. תאורה המותאמת לפינת אוכל מסוג זה חשוב להתאים לסגנון הכללי של המטבח בין אם בחרנו לעצבו בסגנון מודרני או כפרי. בנוסף, עלינו לחשוב האם פינת האוכל משמשת את בני הבית השונים גם לצרכים אחרים שכן בבתים קטנים לדוגמא, לפעמים הילדים מעדיפים לעשות את שיעורי הבית יחד איתנו בזמן שאנו מבשלים ואז גם שווה להשקיע בתאורה שתסייע להם לקרוא וללמוד בצורה נוחה. גם אנחנו נוטים לעשות שימוש כזה או אחר בשולחן של פינת האוכל בין אם כאשר אנו קוראים את העיתון של הבוקר או עונים למיילים באמצעות המחשבה הנייד. לעומת זאת, אם מדובר בפינת אוכל רחבת ידיים המשמשת אך ורק לאירוחים מסיביים יותר, עדיף להשקיע בתאורה מעוצבת שתספק אור לאורך כל השולחן.

2. איפה פינת האוכל ממוקמת - אם פינת האוכל ממוקמת בצמוד לגופי תאורה לסלון מחירים, תאורה פשוטה יכול להשתלב בצורה מושלמת.

3. סוג המנורה בהתאם למרחק של התקרה מהשולחן - חשוב לעשות הבחנה בין תאורה תלויה לתאורה צמודת תקרה ולבצע את הבחירה בהתאם למרחק של השולחן מהתקרה. אם יש לנו תקרה נמוכה כדאי לבחור במנורה צמודת תקרה בעוד אם התקרה גבוהה ויש מרחק רב מהשולחן, תאורה תלויה היא

הבחירה האופטימלית. בנוסף, חשוב לבחור באור נעים ולא מסנוור אך יחד עם זאת חזק מספיק בכדי שנוכל לראות זה את זה בזמן הארוחות.

קטלוג תאורה לפינות אוכל - כל חנויות התאורה במקום אחד