מנורות עמידה בין הפריטים שיותר משדרגים את החללים השונים בביתנו: סלון, חדר משפחה, חדר שינה וחדר עבודה הן ללא ספק מנורות עמידה. מנורות העמידה יכולות לבוא בפינה כלשהיא או לעמוד על שידה, שולחן עבודה או אפילו בכניסה לבית ולהאיר את הכניסה. יש כל כך הרבה סוגים של מנורות עמידה בטווח מחירים עצום שמאפשר לכל אחד מאיתנו לבחור את מנורת העמידה שתתאים לו. 

מה בתמונה ? מנורת עמידה מעוצבת

מנורת עמידה
ניתן כמובן לשלב כמה מנורות עמידה בחללים השונים לבית וליצור אווירה קסומה בכלל חלל וחלל. את מיקומן של המנורות העומדות ניתן לשנות בהתאם לצורך באור מוגבר ובעיצוב החלל. את מנורות העמידה מעצבים משלל של חומרי גלם ויש כאלה שאפילו משולבות עם כמה חומרי גלם. מנורות עמידה ממתכת כמו ברזל או אלומיניום, עץ, זכוכית ועוד. יש מנורות עמידה משולבות עם אהיל מבד או אהיל זכוכית עם שלל של אלמנטים שהופכים את המנורה לא רק למקור תאורה, אלא לפריט עיצובי מרכזי בחלל החדר. מנורות העמידה משלימות את המראה הכולל ומעוצבות בקשת רחבה של סגנונות החל ממנורות בסגנון קלאסי, מודרני, וינטג?, תעשייתי או פרי סטייל. 

תמונה של גוף תאורה עומד בסגנון מודרני / עתידני


ניתן למצוא מנורות עמידה שעוצבו ממקורות השראה שונים כמו לדוגמא מעולם הצילום (מנורה בצורה של חצובה), מעולם התעשייה (מנורה במראה תעשייתי), מעולם האופנה ועוד. כמו כן, ניתן להשיג מנורות מפוצלות המספקות אור לכמה אזורים בחדר. כל מנורה באה בסגנון אחר ומתאימה לעיצוב שונה לדוגמא יש מנורות בסגנון עתיק שיתאימו לבית כפרי עם רהיטים וינטג?, מנורות בסגנון מודרני שיתאימו לבית עם קווים נקיים ועוד.